Статі

Частотні перетворювачі

Вибір частотних перетворювачів та пристроїв м'якого пуску для різних електродвигунів та режимів роботи, вибір фільтрів та гальмівних резисторів для частотних перетворювачів, налаштування

Генерація та підготовка повітря

Все про компресори та підготовку повітря — осушувачі, фільтри, регулятори тиску та лубрикатори

Пневмоциліндри

Все про види пневмоциліндрів та способи їх кріплення, розрахунок зусиль пневмоциліндрів та витрат повітря ним, вибір моделі пневмоциліндру та пневморозподільника до нього

Фітинги і трубопроводи

Як правильно підібрати тип і розміри трубок та фітингів, які забезпечать необхідну пропускну здатність та витримають тиск і температуру. Як враховувати падіння тиску в трубопроводі для побудови пневмосистем.

Електромагнітні клапани

Про електричні клапани для регулювання різноманітних рідинних та газових середовищ. Сумісність матеріала ущільнень та робочого середовища. Особливості вибору клапана для високих температур і тиску. Імпульсні клапани.

Запірна арматура

До теми запірної арматури відносяться засувки батерфляй, шарові крани, шиберні та інші види заслінок з пневматичним або електричним приводом, або ж ручним управлінням.

Пневморозподільники

Наші статі допоможуть Вам підготувати технічне завдання, пояснять як правильно вибрати, встановити та обслуговувати обладнання для автоматизації, яке виробляє компанія "Фахівець-П".