Specialist

Компанія "Specialist"

Компанія "Specialist" почала діяльність по розробці, виробництву та продажу пневматичного обладнання та систем автоматизації у 2006 році. Вже на січень 2017 року в склад компаній входили дві виробничі площі: в Китаї (Xhikou) та Україні (Кам'янське). А у 2021 році були збільшені складські та виробничі площі в Україні.

Після 24 лютого 2022 року ми продовжуємо працювати, щоб постачати обладнання для безперебійної роботи Ваших підприємств.

На сьогодні обладнання виробництва "Specialist" використовується на підприємствах України, Польщі, Казахстану, Білорусії та ін. Асортимент обладнання налічує більше 50'000 найменувань позицій для автоматизації технологічних процесів. У наш основний асортимент входить пневматичне обладнання, запірна арматура, контролери, частотні перетворювачі, датчики. У компанії регулярно розробляється і проводиться нестандартне пневматичне обладнання по запитам наших замовників.

Ми прагнемо, щоб робота з нами була максимально зручна для наших клієнтів — з 2017 року з'явилася можливість повноцінного замовлення обладнання через наш офіційний сайт spc.com.ua і інтернет-майданчик prom.ua, навчання на сайті компанії (вивчення пневматичного обладнання, проектування пневматичних систем, програмування промислових контролерів і панелей оператора).

contact us